درباره ما

گروه صنعتی اروند ، فعالیت خود را از سال 1338 در زمینه تولید انواع صندلی های اداری آغاز نموده و طی این مدت موفق به کسب جایگاهی شاخص در میان فعالان این صنعت گردیده است به طوریکه توفیق دریافت نشان برترین کیفیت سالیان متوالی از اتحادیه صادر کنندگان مبلمان اداری مبین تلاش موثر و پربار این گروه بوده است.
در این میان وجود کارکنان صدیق و متخصص که همواره پشتوانه مطمئن تداوم موفقیت های گروه بوده است، سرمایه گرانبهایی است که توفیقات فزاینده آتی برای خدمت به توسعه و رفاه میهن اسلامی مان را رقم خواهد زد.​​​​​​​

بیانیه مأموریت

هدف شرکت اروند در ابتدای تأسیس آن در سال ۱۳۳۸ ، تامین نیاز جامعه برای صندلی اداری و آمفی تئاتری تولید داخل بود که بر همین اساس به اولین تولید کننده صندلی اداری در ایران مبدل گشت.
این شرکت ماموریت خود را تولید صندلی اداری با بالاترین استانداردهای کیفی و طراحی می داند و به همین منظور یکی از فعالیت های خود را باز تولید مدل های مطرح صندلی در دنیا با همان کیفیت اصلی قرار داده است.
مهم نیست که افراد در کجا،چه وقت و چگونه کار می کنند،کمک به آنها برای افزایش بهره وری کاریشان هدف اصلی مجموعه تولیدی صنعتی اروند می باشد.
چشم انداز این شرکت تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده و صادرکننده مبلمان اداری و آمفی تئاتری در ایران  با بالاترین استاندارهای روز دنیا می باشد.​​​​​​​

افتخارات و جوایز

افتخارات و جوایز

استانداردها و گواهینامه ها

سبد خرید